Kullanım Şartları

1. Siparişleriniz, ödemeyi takip eden gün içerisinde kargoya verilir. Cuma günü saat 16:00’ dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Özel üretim ürünlerde ve ölçünüze uygun yüzük üretiminde 3-6 haftalık bir teslim süresi geçebilir.. Konuyla ilgili bilgi almak için tmtsilver47@gmail.com adresine e.mail göndererek veya 04822124758 telefon numarasını arayarak irtibata geçmeniz gerekmektedir.

2. Sipariş verildikten sonra Mardin içine ortalama 2 iş günü, Mardin dışına ortalama 4 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 

3. Siparişiniz belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir.Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak belirtiniz. Sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

4. Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.


Stok Sorunları

Vermiş olduğunuz siparişe konu ürünler çok nadir de olsa stoklarda olmayabilmektedir. Bu gibi hallerde irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. 

www.tmtsilver.com u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

FIRSAT ÜRÜNLERİ

925 Ayar Gümüş Telkari Mavi TaşlıVav Elif Harfİ Set

120 ₺

GÜMÜŞ TELKARİ İŞLEME BEREKET SETİ

135 ₺

ŞANS KOLYESİ

75 ₺

YAKUT ZÜMRÜT ve SAFİR TAŞLI ÖZEL TASARIM SET

360 ₺

kazaziye erkek bilelklik braclet

175 ₺